KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje specializuojasi mikroautobusų nuomos paslaugose, kad galėtumėte patogiai ir efektyviai gabenti savo krovinius. Paslaugą teikiama kartu su priekabų nuoma ir keleivinių mikroautobusų nuoma. Krovinius galima vežioti viduje, apsaugojant nuo laukinių sąlygų, tokių kaip lietus, saulė, ar drėgmė. Mūsų automobiliai yra kokybiški, reguliariai prižiūrimi ir tvarkingi. Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje suteikia didelį akcentą klientų pasitenkinimui, todėl stengiamės užtikrinti saugią nuomos patirtį. Taip pat siūlome pasinaudoti Fiskaro paslaugos, kai reikia pervežti tokius krovinius kaip: garažą, namuką, konteinerį ar automobilį.

Krovininių mikroautobusų nuomos Vilniuje kaina

Krovininių mikroautobusų nuomos Vilniuje kaina  prasideda nuo 35 Eur valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos. Paslauga teikiama užsakant transportą nuo 2 val. Krovėjo paslaugos yra papildomos ir kainuoja 15 Eur valandai. Mūsų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas.  Krovininiais mikroautobusais vykstant už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartini kelių mokestį. Norint pervežti daugiau krovinių siūlome pasinaudoti priekabų nuoma. Taip pat siūlome  vibro volo nuoma, mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje ir Nekilnojamo turto Vilniuje paslaugomis.

Paskambinkite arba parašykite mums užklausą. Mūsų vadybininkai pasirūpins jūsų kelionė ir pateiks jums optimaliausius variantus. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu.

PARAŠYTI UŽKLAUSĄ

Krovininių mikroautobusu nuoma su vairuotoju

Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju siūlo atvira arba uždara krovinių pervežimą priklausomai nuo jūsų poreikių. Prašom, pasirinkite kuris krovinių pervežimas yra jums patogesnis.

MERCEDES-BENZ 609

Mercedes-Benz krovinis mikroautobusas nuomai

Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju siūlo jums išnuomoti Mercedes-Benz 609.  Tai krovininis, bortinis mikroautobusas, kurio galima vežti mini ekskavatorių, smėlį, skaldą, krovinius, savivartis. Turi kablį priekabai. Mikroautobuso nuomos kaina nuo 35 Eur/valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos.  

Krovinių pervežimas

Dideliu gabaritu kroviniu pervezimas Vilniuje

Tralo nuoma mūsų įmonėje padės jums pergabenti milžiniškus krovinius. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia vežti statybines medžiagas, tar kita įrangą, mes turime tralą, kuris atitiks jūsų poreikius. Tralo platformos ilgis 5 metrai, slides 2,45 metro. Vežame statybines medžiagas, įvairius krovinius, kuriuos atsisakė vežti kiti.

TRALO NUOMA

Jums nutiko nelaimė kelyje arba norite pervežti nestandartinius, didelius krovinius. Mes siūlome jums tralo nuoma. Tralo nuoma puikiai tiks priklausomai nuo jūsų poreikio. 

Wolskwagen Crafter

Krovininio autobusiuko nuoma Vilniuje

Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju siūlo jums išnuomoti Wolskwagen Crafter pritaikyta krovinių vežimui. Mikroautobusas turi liftą, pritaikytas vežti neįgaliuosius su vežimėliu.  Turi kablį priekabai. Galima naudoti 2, 4, 6 metrų priekabų nuoma Vilniuje.  Mikroautobuso nuomos kaina nuo 35 Eur/valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos. Kreipkitės į mus, kad sužinotumėte daugiau  rezervavimo galimybes. 

Techninė pagalba kelyje Vilniuje

Technine pagalba kelyje Vilniuje

Krovininių mikroautobusų nuoma siūlo techninė pagalba kelyje Vilniuje su Mercedes-Benz 1317L tralo nuoma.  Transportuojame  neriedančius automobilius, mikroautobusus, statybinę techniką iki 6 tonų. Mikroautobusas su 4T kranu, strėlės siekis 7,8 metro, kėlimo aukštis 9,9 metro. Tralo nuomos kaina nuo 35 Eur/valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos.

Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo siūlo jums puikų pasiūlymą – gaukite visą kontrolę ir patogumą, valdydami savo krovinius su mūsų krovininiais mikroautobusais!

Kodėl pasirinkti krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo?

Lankstumas ir laisvė

Nuomodami krovininį mikroautobusą be vairuotojo, jūs gausite visą lankstumą ir laisvę. Galėsite nustatyti savo maršrutą, tvarkaraštį ir planą, neatsižvelgiant į trečiųjų šalių grafikus ar apribojimus.

Pritaikytas jūsų poreikiams

Mes turime skirtingus krovininius mikroautobusus, kurie atitinka įvairias krovinio talpos ir dydžio reikmes. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia vežti mažus daiktus ar didelį kiekį krovinių, mes turime tinkamą automobilį jūsų poreikiams patenkinti.

Prieinamos kainos

Mes siūlome konkurencingas kainas už krovininių mikroautobusų nuomą be vairuotojo. Krovininių mikroautobusų nuomos be vairuotojo kaina  prasideda nuo 35 Eur valandai.

Patikimumas ir kokybė

Mūsų krovininiai mikroautobusai yra reguliariai prižiūrimi, tvarkingi ir patikimi. Mes dedame didelį akcentą klientų pasitenkinimui ir stengiamės užtikrinti aukštą kokybę bei saugumą viso nuomos laikotarpio metu.

Paprastas ir greitas procesas

Rezervuoti krovininį mikroautobusą be vairuotojo yra greita ir paprasta. Mes pasistengsime, kad jūsų nuomos patirtis būtų sklandi ir be jokių nesklandumų.

Suteikite sau visą kontrolę ir patogumą gabenant krovinius Vilniuje su mūsų krovininiais mikroautobusais! Kreipkitės į mus šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas, galiojančias kainas ir rezervavimo galimybes.