Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Placeholder

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje nuo 10 Eur valandai kartu su vairuotojų. Paslaugą teikiama Vilniuje Jeruzalėje kartu su priekabų nuoma ir keleivinių mikroautobusų nuoma. Krovinius galima vežioti viduje, apsaugojant nuo laukinių sąlygų, tokių kaip lietus, saulė, ar drėgmė.
Taip pat siūlome pasinaudoti Fiskaro paslaugos Vilniuje, kai reikia pervežti gabaritinius krovinius, tokius kaip: garažą, namuką, konteinerį ar automobilį.

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra nuo 10 Eur valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos. Paslauga teikiama užsakant transportą nuo 2 val. Krovėjo paslaugos yra papildomos ir kainuoja 6 Eur valandai.

Pigi krovininių automobilių kaina be vairuotojo yra nuo 20 Eur parai. Naudojant šia paslauga yra teikiamos nuolaidos priekabų nuomai.

H2 antraštė

Paprastas tekstas.

H2 antraštė

Paprastas tekstas.

Placeholder

Krovininių automobilių nuoma Vilniuje

Krovininių automobilių nuoma Vilniuje ir krovininių autobusiukų nuoma Vilniuje galite naudotis su “B” kategorija be vairuotojo. Krovininių automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo yra naudojama, kai reikia pervežti ne gabaritinius krovinius kartu su priekabų nuoma Vilniuje.

H3 antraštė

Paprastas tekstas.

H3 antraštė

Paprastas tekstas.

H3 antraštė

Paprastas tekstas.

Placeholder