KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje nuo 10 Eur valandai kartu su vairuotojų. Paslaugą teikiama Vilniuje Jeruzalėje kartu su priekabų nuoma ir keleivinių mikroautobusų nuoma. Krovinius galima vežioti vyduje, apsaugojant nuo laukinių sąlygų, tokių kaip lietus, saulė, ar dregmė.
Taip pat siūlome pasinauduoti fiskaro paslaugos Vilniuje, kai reikia pervežti gabaritinius krovinius, tokius kaip: garažas, namiukas, konteineris, ar automobilį.

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE KAINA

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra nuo 10 Eur valandai ir įtraukia vairuotojo paslaugos. Paslauga teikiama užsakant transporta nuo 2 val.  Krovėjo paslauguos yra papildomos ir kainuoja 6 Eur valandai.

Pigi krovininų automobilių kaina be vairuotojo yra nuo 20 Eur parai. Nauduojant šia paslauga yra teikiamos nuolaidos priekabų nuomai.

KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIUJE

Krovininių automobilių nuoma Vilniuje ir krovininių autobusiukų nuoma Vilniuje galite nauduotis su “B” kategorija be vairuotojo. Krovininių automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo yra nauduojama, kai reikia pervežti negabaritinius krovinius kartu su priekabų nuoma Vilniuje.

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina

Susisiekite

Nekilnojamojo turto agentūros objektai Vilniuje