MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

Mikroautobusu nuoma Vilnius

Mikroautobusų nuoma Vilniuje puikus sprendimas tiems, kurie nori patogiai ir saugiai keliauti po Lietuvą su šeima ar draugais.  Mikroautobusų nuoma Vilnius autoparke rasite įvairaus dydžio ir talpos mikroautobusus – 8, 9, 10, 12, 16, 20, 23, 25, 27  ir 30 vietų – tinkamų tiek trumpoms išvykoms mieste ar aplinkui, tiek kelionėms tarp miestų. Mikroautobuso nuoma Vilniuje galima užsakyti įmonėms arba individualiai. Keleiviniu mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdoma nuo 1997 metų. Mikroautobuso nuoma Vilniuje galima užsakyti su arba be vairuotojo. Mikroautobusų nuomos kaina nuo 20 eurų per valanda.

 Mikroautobusų nuoma Vilniuje tai:

 • Keleivinių mikroautobusų nuoma
 • Mikroautobusu nuoma Vilnius
 • Perkraustymo paslaugos Vilniuje
 • Keleivių pervežimas Vilniuje
 • Mikroautobusų nuoma be vairuotojo
 • Mikroautobuso nuoma su vairuotoju
 • Autobusiukų nuoma Vilnius
 • Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje
 • Ilgalaikė mikroautobusų nuoma
 • Trumpalaikė mikroautobusu nuoma
 • Keleivių pervežimas Lietuvoje

MIKROAUTOBUSŲ NUOMOS KAINA

Mikroautobusų nuomos kaina su vairuotojų prasideda nuo 20 eurų/val. Mes siūlome pigi keleivinių mikroautobusų nuomos kaina. Ilgalaikei mikroautobusų nuomai taikomos nuolaidos.   Paskambinkite arba parašykite mums laišką. Mūsų vadybininkai pasirūpins jūsų kelionė ir pateiks jums optimaliausius variantus. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. 

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju yra lanksti ir patogi – jūs galite pasirinkti nuomos laikotarpį, keleivių skaičių, papildomas paslaugas ir įrangą.  Mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, Opel Vivaro mikroautobusais 8, 9, 10, 12, 16, 19, 20, 23, 25, 27, 30 vietų. Mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis, Puikiai orientuojasi vietovėje, naudojasi moderniomis navigacinėmis sistemomis, kad kiekvienas klientas galėtų pasiekti kelionės tikslą laiku ir per trumpiausią kelią. Taip pat mes teikiame techninę pagalbą kelyje, ir visada turim atsarginį variantą. 

30 vietų mikroautobuso nuoma

30 vietu mikroautobuso nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma 30 vietų puikiai tinka organizuojant vestuvės arba darbuotojų vežimą į darbą. Kaina nuo 50 Eur/val.

27 vietų mikroautobuso nuoma

27 vietu mikroautobuso nuoma

Mikroautobuso nuoma 27 vietų puikiai tinka organizuojant vaikų vežimus į baseinus, mokyklas ir darželius. Kaina nuo 45 Eur/val.

25 vietų mikroautobuso nuoma

23 vietu mikroautobuso nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma 25 vietų puikiai tinka organizuojant kolegų pobūvius ir išvykas i gamtą. Kaina prasideda nuo 40 Eur/val.

20 vietų mikroautobusu nuoma

16 vietu mikroautobuso nuoma

Mikroautobuso nuoma 20 vietų puikiai tinka organizuojant transferus į Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus.  Kaina 30 Eur/val.

16 vietų mikroautobuso nuoma

16 vietu mikroautobuso nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma 16 vietų puikiai tinka organizuojant keliones į sporto renginius. Sudarom ilgalaikius sutartys su sporto komandom. 

12 vietų mikroautobuso nuoma

12 VIETU MIKROAUTOBUSO NUOMA vILNIUJE

Mikroautobuso nuoma 12 vietų puikiai tinka organizuojant bernvakarius, mergvakarius arba išvyka į gamta. Kaina prasideda nuo 25 Eur/val.

10 vietų mikroautobuso nuoma

16 vietu mikroautobuso nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma 10 vietų leis jums keliauti nepriklausomai nuo miesto transporto grafiko. Galėsite tik mėgautis kelionę.

9 vietų mikroautobusų nuoma

9 VIETU MIKROAUTOBUSU NUOMA

Mikroautobuso nuoma 9 vietų puikiai tinka organizuojant šeimos šventės arba laidotuves. Kaina sutartine ir priklauso nuo kelionės trukmės.

8 vietų mikroautobuso nuoma

8 VIETU MIKROAUTOBUSU NUOMA

Mikroautobuso nuoma 8 vietų tiks organizuojant draugų susirinkimą ir planuojant keliones nedidėliai kompanijai.

Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusu nuoma Vilniuje

Vykdome 30, 27 ir 25 vietų autobusų nuoma Vilniuje. Pasirašom ilgalaike nuomos sutartis su įmonėmis. Taip pat siūlome trumpalaike nuomą.

Automobilių nuoma Vilniuje

Automobiliu nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje puikiai tiks organizuojant gimtadienius arba draugų išvykos i gamtą. Kaina sutartinė.

Neįgaliųjų taksi Vilniuje

Neigaliuju taksi Vilniuje

Neįgaliųjų taksi Vilniuje vykdome su trims mikroautobusais. Turime visa įranga reikalinga neįgaliųjų vežimui. Kaina sutartinę. 

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

Mikroautobusu nuoma Vilniuje
Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje siūlo sekančios paslaugos:

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje privalumai:

 • Lankstus grafikas: galite nuomoti mikroautobusą tiek trumpam laikui, tiek ilgesnei kelionei.
 • Konkurencingos kainos: mes siūlome gerią kainos ir kokybės santykį.
 • Paprastas užsakymas: galite užsisakyti mikroautobusą internetu, paštų arba telefonu vos per kelias minutes.
 • Draugiškas aptarnavimas: mūsų komanda yra pasirengusi padėti jums bet kokiu klausimu ar problema.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo

Mikroautobusu nuoma Vilniuje be vairuotojo

Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo vykdome nuo 1997 metų. Užsakant mikroautobuso nuoma be vairuotojo reikia palikti 300 eurų užstatą ir pateikti asmens dokumentą.  Siūlome išnuomoti 7, 8, 9, 10,  12, 16, 20, 25 ir 30 vietų mikroautobusus.  Mikroautobusų nuoma Vilnius be vairuotojo puikiai tinka organizuojant kelionės į gamtą, šeimos šventes, išvykos prie juros ir kolegų susitikimams. Laukiam Jūsų užklausų ir pasistengsime išnuomoti mikroautobusą pagal jūsų lukesčius.

transporto paslaugos Vilniuje

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUS

Mikroautobusų nuoma Vilnius siūlo jums Jums ilgalaikė ir trumpalaikė mikroautobusų nuomos paslaugos. Mikroautobusus galima nuomoti kartų su priekabomis. Mikroautobusams vykstant už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartini kelių mokestį. Krovininių mikroautobusų nuomos kaina nuo 35 Eur/val

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VESTUVĖMS VILNIUJE

Mikroautobusų nuoma vestuvėms kaina yra skaičiuojama individualiai, tai priklauso nuo kelių veiksnių. Tai gali būti parko užimtumas, kelionės trukmė ir maršrutas, žmonių skaičius, kurie keliauja kartu, taip pat degalų kainos, kurios gali kisti. Mikroautobusų nuoma vestuvėms tinka 30, 20, 16, 9, 8 ir 7 vietų mikroautobuso nuoma.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA VILNIUS

Mes siūlome kokybiškus ir patogius keleivinius autobusiukus, skirtus įvairiems renginiams ir kelionėms. Autobusiukų nuoma Vilnius siūlo talpūs ir erdvūs, su dideliu bagažo skyriumi mikroautobusus.  Autobusiuko nuomai Vilniuje tinka 30, 20, 12, 10 vietų mikroautobuso nuoma. Autobusiukų nuoma Vilnius kaina galite sužinoti iš mūsų vadybininkų.