Keleiviu pervezimas

Keleivių pervežimas vykdomas Lietuvoje, Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Siūlome ilgalaikė arba trumpalaikė keleivių pervežimo sąlygos. Keleivių pervežimai, naudojant mūsų mikroautobusus vykdomi 24 valandos 7 dienos per savaitę.  Pasinaudojus mikroautobusų nuoma Vilniuje siūlome Jums sakančios paslaugos:

  • Keleivių pervežimas Lietuvoje;
  • Keleivių pervežimas Vilniuje;
  • Keleivių pervežimas Kaune;
  • Keleivių pervežimas Klaipėdoje;
  • Keleivių pervežimas Šiauliai;
  • Transporto paslaugos Lietuvoje;

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS LIETUVOJE

Keleivių pervežimas Lietuvoje – tai keliones aplink Lietuvą. Mikroautobusų nuoma Vilnius suteikia jums unikalią galimybę atrasti Lietuvos grožį, kultūrą ir istoriją. Pro mikroautobuso langus puikiai matosi kraštovaizdis, įvairūs objektai. Mikroautobusu keliauti yra patogu, greita ir linksma.  Kiekvienas mikroautobusas turi kondicionierius, mikrofoną ir muzika, lanksčios sėdynės. Mes įvertiname jūsų individualius poreikius ir pageidavimus, rūpinamės jūsų komfortu ir saugumu visą kelionės laikotarpį. Mikroautobusų nuoma Vilniuje su patyrusiais vairuotojais užtikrins, kad jūs galėtumėte mėgautis visa kelione be rūpesčių.  Mikroautobusu keliauti yra  ekonomiška ir nebrangu, kadangi keliauja daug žmonių – kelionė tikrai atsipirks. Keleivių pervežimas vykdomas tik Lietuvoje. Keleivių pervežimas Lietuvoje vykdomas tik Lietuvoje. 

AUTOBUSAS
VILNIUS-PALANGA

Mikroautobusu nuoma Vilnius Palanga

Vasaros metu siūlome jums puikią progą nuvažiuoti prie jūros. Kiekvieną dieną vyksta autobusas Vilnius – Palanga ir atgal. Tarpiniai sustojimai: Kaunas, Klaipėda, Šventoji. Kelionės kaina – tik 13 eurų į vieną pusę. Paskambinkite arba parašykite mums užklausą. Mūsų vadybininkai pasirūpins jūsų kelione! Gražios vasaros!

AUTOBUSAS
VILNIUS-TRAKAI

Mikroautobusu nuoma Vilnius Trakai

Mikroautobusų nuoma siūlo jums kelionę į Trakus. Kelionės metu autobusas Vilnius-Trakai jūs galėsite ne tik pamatyti Trakus, bet ir aplankyti įspūdingą Trakų Vokės dvarą, pasivaikščioti vienu nuostabiausių Varnikų pažintiniu taku, užsukti į Užutrakio dvarą. Kelionės kaina yra sutartinė ir priklauso nuo mikroautobuso dydžio, kelionės trukmės ir maršruto. 

AUTOBUSAS
VILNIUS-PALŪŠĖ

Mikroautobusu nuoma Vilnius Paluse

Vasara puikus metas aplankyti magišką Lietuvos ežerų sostinę – Ignalinos rajoną, o būtent, Palūšę. Palūšėje jūs galėsite ne tik aplankyti Palūšės Šv. Juozapo bažnyčią ir  piliakalnius, bet ir pasimėgauti vandens pramogomis. Kelionės kaina yra sutartinė ir priklauso nuo mikroautobuso dydžio ir kelionės trukmės.

Transporto paslaugos

Transporto paslaugos vykdomos su 30 vietų mikroautobusų nuoma, 25 vietų mikroautobusų nuoma, 20 vietų mikroautobusų nuoma, 16 vietų mikroautobusų nuoma ir 10 vietų mikroautobusų nuoma. Transporto paslaugos įtraukia vairuotojo paslaugos. Mikroautobusų nuoma Vilnius kaina priklauso nuo keliones trukmes, paros laiko, savaitės laiko, sustojimų skaičiaus, ar reikės vairuotojui papildomai laukti keleivių. Paskambinkite arba parašykite mums užklausą ir mūsų vadybininkai pasiūlys jums optimaliausios kelionės variantus. 

Ekskursijos Vilniuje

Ekskursijos Vilniuje

Ekskursijos Vilniuje puikūs edukacinis ir pramoginis  užsiėmimas vaikams ir suaugusiems. Norint pamatyti visus Vilniaus grožius siūlome Jums išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju suteiks jums galimybe per trumpa laiką pamatyti skirtingos Vilniaus vietas ir gauti maksimalų malonumą.

Ekskursijos Lietuvoje

Ekskursijos Lietuvoje

Ekskursijos Lietuvoje – nuostabi galimybė  susipažinti su Lietuva ir jos turistiniais objektais. Pasinaudojus mikroautobusų nuoma Vilnius Jus galėsite  aplankyti visa Lietuvą, sustoti prie pagrindinių objektų ir pilnai pasimėgauti kelione. Ekskursijos Lietuvoje tai dovaną sau ir savo artimiems. Lauksime Jūsų užklausų!

vežimas

Keliones

Vežimas darbuotojus į darbą, vaikus į mokyklas ir baseinus, giminaičius į gimtadienius ir laidotuves, sportininkus į varžybas. Visus šios vežimus siūlo mūsų įmonė išnormavus mikroautobusą su vairuotoju.   

Kelionės

Ekskursijos

Kelionės per Lietuva, prie juros, į gamtą. Mūsų siūlomi mikroautobusai laikų paims jus ir išvykos vietos ir pristatys į reikiama vietą, nepriklausomai nuo metų ar paros laiko. Leiskite sau nuostabias kelionės su mūsų mikroautobusais.  

Atostogos

Atostogos

Atostogos puikus metas keliauti. Kelionės su mikroautobusais suteiks jums galimybe nuvykti į bet kokia Lietuvos vietą su savo draugais ir giminaičiais. Siūlome mikroautobusų nuoma vestuvėms,  organizuojant renginius.